Ofisimiz

PİAR DNA GÖRSEL YAPIM müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek gayesiyle modern bir ofiste hizmet vermektedir.
Ofis binamız sadece Prodüksiyon hizmetlerinin verilebilmesi amacı ile özel olarak tasarlanmış ve bu hizmetlerin aksamaması için tüm ayrıntılar düşünülerek inşa edilmiştir.

Ofisimiz 2 ayrı kattan oluşmaktadır:

1. katta genel olarak; Danışma, Yönetim ve ofis çalışma odaları ile son derece modern bir mutfak bulunmaktadır.
Alt katta ise; Kamera ve Işık servisi, Program yönetmen odası, 4 adet kurgu stüdyosu, özel ses yalıtımlı seslendirme stüdyosu, sistem odası ve arşiv bölümü bulunmaktadır.

Ofisimizin tüm altyapısı broadcast prodüksiyon yayına uygun kablolama sistemleri ve kanalları ile donatılmış, her odaya çok sayıda kablolu internet ve data telefon hatları konulmıştur. Ofis içinde ayrıca yüksek hızda Wireless kesintisiz internet kullanılmaktadır. Tüm kurgu setlerimiz UPS ile koruma altına alınarak, enerji kesintileri için de jenaratör ile kesintisiz bir hizmet sunulmaktadır.

Bina içi odalarımız ses ve ısı yalıtımlı ofis bölmeleri ile bölünmüş olup son derece modern bir görünümdedir. Bina içi demonte bölmelerimiz Türkiye’nin en iyi bölme şirketi olan ALTIN BÖLME (www.altinbolme.com.tr) tarafından gerçekleştirilmiştir.

Tüm kurgu odalarımızda büyük ekran Plazma TV ler kurgu esnasında tüm detayların görülebilmesi için yapımcı ve yönetmenlerin hizmetine sunulmuştur.
Ofisimize İstanbul’un her yanından günün 24 saatinde her ulaşım aracı ile (Otobüs, metro, Metrobüs, Tranvay vb.) çok kısa sürede ulaşmak mümkündür.
Ofisimizin kapalı otoparkı mevcut olup, ofis önünde araç parkı için mevcut alanlar ve ofis önünde açık bir kamelya bahçesi de yer almaktadır.
Ofisimizin; günün 24 saat güvenliği Alarmnet tarafından sağlanmakta ve yine ofisimiz bina içi ve dışında bulunan çok sayıda güvenlik kameraları ile 24 saat gözetlenmektedir.